Zajímavosti

V Ústí se očekává fotbalová horečka. Reprezentace dorazí už v úterý

Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

Od hliněných džbánků k PET lahvím. Projděte s námi historií stáčení Bílinské kyselky

Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

Růžová? Proč ne. Před pěti lety zaplavila Mostecko

Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

Kiska, Gálik, Andrýsek... Hvězdná jména přiveze na ústeckou univerzitu nový kurz podnikání v regionu

Ústí nad Labem - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem spolu s Inovačním centrem Ústeckého kraje připravily pro studenty fakulty sociálně ekonomické prakticky orientovaný kurz Podnikání v regionu.

V Mostě zná jeho jméno pomalu každý, volal mu Steve Lichtag a obracejí se na něj i rodiny majitelů konkurenčních realitek

Ústecký kraj - Nápis Molík je vidět v ulicích dnes a denně. Jaký je muž, jehož jméno nese nejúspěšnější realitní kancelář na severu Čech?

Autodrom hledá traťové komisaře z řad motoristických fanoušků

Most - Se zahájením nové sezony pořádá společnost Autodrom Most každoročně nábor traťových komisařů na sezonní brigádu od března do konce října, s nimiž poté uzavírá dohodu o pracovní činnosti.

V Ústeckém kraji zůstává přes noc nejvíce turistů

Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

VIDEOROZHOVOR: Ta voda si to zaslouží, říká Vojtěch Milko. Stane se díky práci na Kyselce Osobností Ústeckého kraje?

Bílina - Matka příroda nám dává poklady, kterých bychom si měli vážit. Pokud se jedná o výtěžky přírodních léčivých zdrojů, je v nejvyšším zájmu o ně pečovat. Toho si je velmi dobře vědom výkonný ředitel firmy Bohemia Healing Marienbad Waters Vojtěch Milko.

Doporučené články

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×