Zajímavosti

Tenké igelitky už nebudou nikde zadarmo. Obchody je budou muset prodávat

ČR – Lehké igelitové tašky už nebudou u žádných obchodníků zadarmo. Od ledna 2018 budou povinně zpoplatněné. Vyplývá to z novely zákona o odpadech, který schválila vláda.

E-CHUŤOVKY: Víte, co je to pljeskavica? Naučíme vás ji grilovat

Děčín - Víte, co je to pljeskavica? Přinášíme druhý díl našeho pořadu věnovaného restauracím a barům v našem kraji, tentokrát z motorkářské Arizony v Děčíně. Grilovat bude boxer, biker i politik v jedné osobě Jaroslav Foldyna.

Motoristé, dejte si pozor na rozdílnou povinnou výbavu při cestě do zahraničí

Mostecko/ČR - Mostečané, chystáte se i letos do zahraničí? Pak si dejte velký pozor na povinnou výbavu ve svém autě. Často si totiž řidič myslí, že mu stačí povinná výbava, jako je v České republice a argumentuje tento fakt buď Vídeňskou, nebo Ženevskou úmluvou. Problém je ten, že tyto úmluvy se zmiňují jen o technické výbavě vozidla, nikoliv o povinné výbavě daného vozu.

Z Krušných hor zmizely desítky tetřívků. Co se stalo?

Krušné hory - Desítky kusů tetřívka obecného zmizely během posledních deseti let z Jizerských a Krušných hor i Krkonoš. Lesníci ze státního podniku Lesy ČR tedy upravují horské biotopy a snaží se živočišný druh vrátit do hor, kam patří.

Jezdili jste se tam koupat? Kamenčák se konečně otevře 1. července. Na recepci si už lze pronajmout kabinku

Chomutov – Kamencové jezero v Chomutově otevře své brány veřejnosti 1. července. Městu se podařilo do hlavní letní sezóny stihnout nejnutnější opravy areálu, jak slibovalo. Vstupné na Kamenčák bude letos levnější.

Závody na běžkách i jízdy lanovkou. To byl víkend na Klínech

Klíny - Zábavný den pro celou rodinu se odehrál o víkendu ve sportovním areálu na Klínech v Krušných horách na Mostecku.

Podívejte se, co udělali v parku u sousedů. Mají tam pumptrackovou dráhu

Jirkov – Jirkov má pumptrackovou dráhu pro cyklisty. Slavnostně ji otevřel známý český freerider a biker Richard Gasperotti.

VIDEO: Odhalíte záhadu zmizelého agenta? Navštivte konspirační byt a zahrajte si tuhle skvělou hru

Teplice – V Teplicích je první Escape hra! Dokážete se vžít do kůže dvojitého agenta a dostanete se za hodinu z tajného konspiračního bytu na pomezí ulic Ruská a Americká?

Doporučené články

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Mobily a PC

 • 19. červen 2016

  Praha – Staré mobilní telefony, klávesnice, fény, žehličky, přehrávače mp3 a další malé elektrospotřebiče doma najde téměř každý. Kam však s nimi, když doslouží a doma už na ně není místo? Rozhodně ne do obyčejného kontejneru!

 • 12. červen 2016

  Praha – Společnost Lenovo představila na letošní konferenci Tech World v San Franciscu novou rodinu smartphonů Moto Z spolu s příslušenstvím Moto Mods, díky kterému mohou uživatelé ve vteřině změnit svůj telefon podle aktuální potřeby.

 • 03. červen 2016

  Ústecký kraj – Rok 2016 je rokem skutečně nastupující virtuální reality. Potvrzuje to i zájem o náš nově spuštěný sesterský server e-virtualne.cz, který se zaměřuje na fotografie a videa určená rovněž pro prohlížení v různých VR headsetech (zařízeních, do nichž umístíte svůj chytrý telefon, který vám virtuální realitu zprostředkuje).

 • 29. duben 2016

  Praha – Společnost Lenovo uvádí na náš trh zcela nové modely chytrých telefonů. Jsou jimi smartphony Moto G a Moto X Play, které přinášejí například zvýšenou odolnost proti vodě, výkonné procesory, kvalitní fotoaparáty nebo nejnovější operační systém Android spolu s užitečnými softwarovými funkcemi.

 • 12. duben 2016

  ČR - ASUS začal v Česku prodávat multimediální notebooky řady N ve dvou velikostech úhlopříčky – jde o 15,6" model N552 a 17,3" model N752. Víko notebooků se vyznačuje kovovým povrchem s pro ASUS typickým motivem soustředných kruhů, který odkazuje na filozofii Zen.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×