Pondělí 19. listopad 2018
Svátek má Alžběta

Děčín - Zřejmě nejúchvatnější pohled na město Děčín a jeden z nejhezčích výhledů v Ústeckém kraji vůbec – to nabízí Pastýřská stěna. My se na strmou pískovcovou skálu sahající až 160 metrů nad hladinu řeky Labe, která se klikatí v údolí, podívali s naší 360° kamerou.

Pojďte se s námi podívat na nejfotografovanější místa našeho kraje. Až do konce letních prázdnin budeme přinášet tipy na výlety i s místy, kde vytvořit nejpůsobivější fotografie, abyste měli na co vzpomínat.

Některá místa jsou notoricky známa, stala se doslova ikonami místních fotografů a turistů. Jiná možná pro vás budou novinkou, nabídnou ale stejně zajímavé pohledy do našeho regionu.


Již jsme psali


Na Pastýřskou stěnu se můžete vydat od Tyršova mostu po značce, autem můžete dojet k zoologické zahradě, odkud je to pěšky už jen kousek lesem, nebo můžete dojet až přímo k restauraci.

Odvážlivci mohou zdolat Pastýřskou stěnu po via ferratě v několika obtížnostech, z nichž tu nejzákladnější by měl zvládnout každý.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací