Pondělí 25. březen 2019
Svátek má Marian

Ústecký kraj - Ve spolupráci s projektem TRIPPER.cz a Autosalonem Most jsme pro vás na letošní podzim připravili zábavně-poznávací soutěž, ve které můžete na víkend vyhrát nový vůz Hyundai s plnou nádrží, a to hned 3x!

!-- Kontextová reklama Sklik -->

Vybrali jsme proto pět měst v Ústeckém kraji, ve kterých pro vás TRIPPER připravil stopovací hry v duchu honu za pokladem. Vezměte s sebou rodinu, přátele nebo se vydejte do Mostu, Chomutova, Loun, Bíliny a Ústí nad Labem sami. Splňte úkoly, které na vás na připravené trase čekají, a objevte místo pokladu, rozluštěte šifru nebo odhalte fantoma výletu. Za to obdržíte v místním informačním centru (IC) nebo obdobném smluvním místě razítko do herní karty. K účasti ve slosování pak budete potřebovat nasbírat alespoň 3 z celkem 5 razítek. A když to klapne, tak se celý víkend můžete vozit v novém voze Hyundai od Autosalonu Most.

Herní kartu spolu s herní brožurkou si budete moci zakoupit v místních IC nebo objednat online na e-shopu www.trippershop.cz. Na získání jednotlivých razítek máte vždy 14 dní podle předem stanoveného harmonogramu (viz podrobné info o soutěži), během kterých vám v informačním centru nebo jiném výdejním místě daného výletu orazítkují hrací kartu oproti vyluštěnému heslu.

Každá trasa zároveň obsahuje označené místo na soutěžní fotografii, kterou můžete zaslat na facebookový účet projektu @tripper.cz nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Z došlých fotografií budeme každý týden až do skončení celé akce losovat výherce, kteří obdrží herní brožurky TRIPPER dle vlastního výběru.

K účasti v podzimní hře eTRIPPER tedy potřebujete:

  • Dosáhnout věku 15 let a více
  • V prodejním místě (Informační centrum daného města) vyzvednout a vyplnit hrací kartu
  • Získat alespoň 3 razítka z dokončených tras TRIPPER
  • Zaslat fotografii vyplněné hrací karty s minimálně třemi otisky soutěžních razítek do stanoveného termínu na facebookový profil @tripper.cz nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uvést „eTRIPPER 2018“
  • Každý účastník hry může na své jméno vyplnit pouze jednu hrací kartu.

Podrobné informace o soutěži a jejím časovém plánu naleznete na adrese www.tripper.cz/etripper.

Prožijte podzim aktivně a užijte si napětí i zábavu při procházkách po městech Ústeckého kraje.

Hru můžete začít už 22. října na trase v Mostě.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací