Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Žatec

Dnes

Žatec - Městský úřad Žatec oznamuje, že k dnešnímu dni 26. 5. končí provoz kontaktní linky pro seniory, která byla zřízena kvůli informacím souvisejícím se službami a opatřeními kvůli koronaviru.

Dnes

Žatec - Chmelařské muzeum zahajuje turistickou sezónu roku 2020 v sobotu 30. května v 10 hodin. Ve stejnou dobu začínají také prohlídky v sousedním Chrámu chmele a piva.

Dnes

Žatec - Žatecká teplárenská, městská společnost, splnila v roce 2019 plánovaný zisk a překročila ho o milion korun. Vyplynulo to ze zprávy, kterou zastupitelům předložilo představenstvo společnosti.

Žatec - Jednotka hasičů ze stanice Žatec vyjela v pondělí dopoledne k úniku plynu v blízkosti železniční trati pod Hlavním nádražím v Žatci.

Žatec - Zastupitelé Žatce na svém jednání minulý týden rozhodli, že město pomůže pokrýt finanční ztrátu, která vznikla Chrámu chmele a piva při uzavření chrámové restaurace U Orloje. Zároveň chtějí externí audit, jenž má zjistit, ...

Most - Téměř 450 aut a v nich více než 1 350 hudebních fanoušků moderátora a zpěváka Leoše Mareše. Na mosteckém autodromu se pod taktovkou agentury Dream PRO odehrál historicky první autokoncert na severu Čech. Už několik dní před...

Mostecko - Inspektoři z oddělení ochrany ovzduší České inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Ústí nad Labem uložili pokutu 120 tisíc korun výrobci automobilových interiérových prvků RAI MOST s. r. o. se sídlem v Havrani na Mosteck...

Žatec - Dne 20. května v 10:31 hodin přijali žatečtí strážníci telefonické oznámení, že v ulici Komenského alej běhá pes bez majitele.

Velemyšleves - K dopravní nehodě jednoho osobního vozu došlo ve čtvrtek po poledni na silnici v obci Velemyšleves ve směru od Žatce. Auto tam havarovalo do plotu.

Žatec - Severočeská vodárenská společnost (SVS) zahajuje plánovanou investiční akci roku 2020. V Žatci, v ulici Purkyněho, provede rekonstrukci dožilého vodovodu a děravé kanalizace pro zhruba 200 napojených obyvatel....

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist