Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Žatec - Městské divadlo v Žatci uvede ve středu 17. Dubna romantickou a svižnou komedii Perfect Days. V romantické komedii, nejen o ženách a nejen pro ženy, zahrají Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Dana Syslová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný, Jan Hofman a další.

Příběh hry nás zavede k úspěšné kadeřnici Barbs, která má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí - nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit.

Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na vysoké noze, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká? Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí.

Romantická a svižná komedie v režii Petra Kraclíka, která netradičním způsobem ironizuje (anti) feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme. Hra začíná v žateckém divadle od 19:00 hod.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací