Čtvrtek 27. únor 2020
Svátek má Alexandr

Stekník - Zámek Stekník zve na víkendovou výstavu krásných historických kočárků a hraček sběratelky Hanky Mullerové z Teplic v salónech jižního křídla, která proběhne v sobotu 18. a neděli 19. května.

Sbírka obsahuje kočárky nejen z Čech, ale i z dalších zemí Evropy, Ameriky atd. Výstava je součástí hlavní prohlídkové trasy, navštívit ji lze v otevírací době zámku. Prohlídky začínají v každou celou hodinu od 10 do 16 hodin. V 16 hodin je začátek poslední prohlídky.

1605steknik3

Stekník zároveň zve na prohlídku italských terasovitých zahrad, které zámek obklopují ze dvou stran. Naleznete zde příjemná zákoutí k odpočinku, na zahradách jsou lavičky, je možné dovézt si například i piknikové deky. Prohlídka zahrad je časově neomezená (od 10 do 16:30hodin) a probíhá samostatně. Vstup do zahrad je zpoplatněn zvlášť, jedná se o jeden z prohlídkových okruhů.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací