Úterý 15. říjen 2019
Svátek má Tereza

Žatec - Fanfárami, hudebním vystoupením a symbolickým předáním klíče nájemcům se v úterý slavnostně otevřely veřejnosti tři předzahrádky na Hošťálkově náměstí. Mobilní terasy nechalo vybudovat město Žatec a místostarosta Radim Laibl je předal k užívání klubu Budík, spolku Sedmikráska a restauraci Zlatý beránek.

Všichni chtějí předzahrádky využít k tomu, aby ožily jak jejich provozy, tak celé Hošťálkovo náměstí.

Terasy mohou sloužit k jídlu a občerstvení během roku, ale také zajistit zázemí při kulturních a společenských akcích. Právě tak by tu svou chtěl využívat klub Budík, který různé hudební akce pořádal už v minulosti a rád by v tom pokračoval. Zlatý beránek terasu už využívá pro turisty i žatecké občany, kteří mohou využít jeho nabídky.

Ve velké míře budou sloužit předzahrádky i letos o Dočesné, kdy mohou nabídnout další možnosti k posezení a občerstvení. Například Sedmikráska už vymýšlí, jakými specialitami na předzahrádce zpestří letošní Dočesnou. (kas)

2606predzahradky2

2606predzahradky3

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací