Pátek 28. únor 2020
Svátek má Lumír

Žatec - Pátý ročník Hopman Aquatlonu, který se konal 6. října, přilákal do bazénu a na stadion téměř sedm desítek sportovců.

I letos byli na startu kromě špičkových plavců a triatlonistů i skupinka handicapovaných sportovců z ústavu Kamarád-LORM. Opět svým nadšením a bezprostředním zaujetím dali celému závodnímu dni další rozměr. I díky příznivému počasí předváděli všichni borci hodnotné sportovní výkony. Že má závod rodinný charakter, potvrdily medailovým umístěním například sestry Johana a Dorota Rábovy, syn Michal a otec Michal Šupolovi, sestry Ema a Eliška Šimůnkovy z Kadaně, dcera Tereza a matka Barbora Šturmovy z Plzně.

Celkovými vítězi kategorie dospělých na trati 400 m plavání a 3000 m běhu se v kategorii žen stala Barbora Šturmová z Plzně a v kategorii mužů zvítězil Filip Urban. Díky celému Hopman teamu závod proběhl hladce s tradiční pohodovou atmosférou.

Už teď se všichni můžeme společně těšit na poslední letošní akci Adventní běh 30. listopadu v centru města Žatce s neopakovatelnou předvánoční atmosférou.

Mirek Urban

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací