Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Žatec - Městské divadlo v Žatci uvede novou hudební komedii plnou hudby a divokých historek. Odehraje ji Divadelní společnost Frída v pondělí 21. října od 19 hodin.

Diváky čeká zcela nový žánr v repertoáru této divadelní společnosti, hudební komedii, a to hned ze čtyř hudebních ér. První z nich se odehrává v období, kdy vyšší společnost a filmové hvězdy propadly swingu. Ve druhém příběhu se seznámíme s hrdinou z řad policejního sboru, který řeší spory se svojí manželkou s vůní exotiky argentinského tanga.

Ve třetím se potkáme s podivínským taxikářem, který svým zákazníkům komplikuje život s příchutí metalu devadesátých let. A konečně ve čtvrté prožijeme dilema ministerského předsedy, který se setkává s albánským bossem a hudbou balkánských Romů.

Scenáře a režie se ujal Jakub Nvota. V žateckém divadle zahrají Bára Munzarová, Daniela Šinkorová, Radim Novák a Martin Trnavský.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací