Pátek 10. červenec 2020
Svátek má Libuše a Amálie

Žatec - Městská společnost Žatecká teplárenská, která zajišťuje centrální dodávky tepla, bude mít nového ředitele. Funkce se od 1. ledna 2020 ujme Pavel Jonáš, který vzešel z výběrového řízení, jehož se zúčastnilo sedm uchazečů. Žatecká teplárenská hledá formou výběrového řízení také náměstka pro výrobu a distribuci.

Do výběrového řízení se přihlásilo sedm uchazečů, kteří měli nejprve představit své koncepce a vize rozvoje společnosti, jak vidí její silné a slabé stránky. Do užšího výběru se dostali tři kandidáti, z nichž byl vybrán právě Pavel Jonáš z Ústí nad Labem, absolvent liberecké technické univerzity. Podobnou pozici už v minulosti zastával právě ve firmě, která se zabývala výrobou tepla i elektrické energie. Aktuálně působí v jiném průmyslovém oboru.

Od nového ředitele a následně i od náměstka pro výrobu a distribuci představenstvo Žatecké teplárenské, a. s., očekává stabilizaci celé firmy. (kas)

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací