Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Žatec - Sociální centrum pro rodinu v Žatci se v letošním roce stalo sběrným místem sbírky Krabice od bot s podtitulem Děti darují dětem, kterou organizuje Diakonie ČCE.

Předvánoční akce má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům.

Sběr dárků letos probíhá od 25. listopadu do 8. prosince. A jak se můžete zapojit?

Každý dárce si předem na webu rezervuje, kolik dárků pro jak staré děti chce připravit. Takto rezervované dárky pak v době sbírky, vždy v úterý v době od 8 do 12 hodin, ve středu od 8 do 16 hodin a ve čtvrtek od 13 do 16 hodin odevzdá v Sociálním centru pro rodinu na adrese Žatec, Volyňských Čechů 326, které se pak postará o jejich distribuci k vybraným příjemcům. Rezervační systém dárků najdete již nyní na webu www.krabiceodbot.cz.

Pokud byste tedy chtěli ve vánočním čase šířit radost, zapojte se do sbírky a potěšte tak děti z rodin v nouzi, kterým se mnohdy žádný vánoční dárek nedostane a připravte pro ně svoji Krabici od bot. Jak má krabice vypadat a tipy, co do krabice pro děti různých věkových kategorií dát, najdete také na www.krabiceodbot.cz.

(mm)

0811letak2

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací