Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Žatec - Klub Sakura Karate-do Žatec začíná letos svou již 32. sezónu. Od 6. ledna 2020 zahájil nábor nových žáků, ve věku od 6 let, který potrvá do 6.2.2020.

Tréninky probíhají v pondělí a ve čtvrtek od 15:30 do 17:00 hodin na Základní škole Komenského alej. Co si vzít na první trénink? Stačí tepláky, nebo kraťasy a tričko, prostě volné sportovní oblečení, později bude možné si zakoupit i cvičební úbor karate-gi.

Sakura Karate-do Žatec zároveň děkuje za finanční podporu města Žatec v roce 2019, díky které může klub fungovat, rozvíjet se a také umožnit dětem a mládeži, a nejen jim, zprostředkovat cvičení, které je udržuje ve zdravém pohybu a také je učí bránit. Ovšem nejsou to jen tréninky během školního roku, ale také výjezdy na závody a semináře s japonskými instruktory, na kterých mohou reprezentovat město.

Další dík patří i samotným žákům za jejich píli a také rodičům. "V neposlední řadě bychom rádi popřáli mnoho zdaru všem čtenářům i městu, aby tento rok 2020 byl ještě úspěšnější než předešlý, plný pohody, radosti a hlavně zdraví," uzavřeli zástupci klubu Sakura Karate-do Žatec z.s.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací