Pondělí 6. duben 2020
Svátek má Vendula

Žatec - Mladý žatecký tenista Tom Hänel vyhrál v únoru republikový turnaj nejvyšší republikový turnaj v kategorii starších žáků. Na turnaji v Havířově navíc postoupil se svým spoluhráčem i do finále čtyřhry.

Turnaj v Havířově se hrál o víkendu 7. až 9. února. Tomovi zpočátku štěstí moc nepřálo, když během turnaje bojoval s velkým nachlazením. I přes to mu podařilo probojovat až do finále, ve kterém porazil Jonáše Kučeru 6:4, 3:6 a 7:5 a vyhrál tím turnaj nejvyšší kategorie v České republice starších žáků.

V rámci turnaje se Tom zúčastnil také čtyřhry, do níž nastupoval se svým spoluhráčem Danielem Vlčkem. Ve čtyřhře se dvojici Hänel - Vlček velmi dařilo, když se dokázali probojovat až do finál,e ve kterém nestačili na pár Kučera - Bien poměrem 1:6, 2:6.

Svými výkony se Tom Hänel zalíbil jednomu z největších klubu České republiky, Spartě Praha, do které Tom v tomto roce přestoupil. V žateckém tenisovém klubu bude dál působit na hostování.

(Marek Koutník)

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací