Sobota 28. březen 2020
Svátek má Soňa

Žatec - V pondělí 3. února 2020 ve 14:05 hodin došlo v Žatci na ulici Husova u budovy nemocnice s poliklinikou ke střetu osobního vozidla s chodkyní.

Mladá žena přecházela po vyznačeném přechodu pro chodce u zastávek BUS ze směru od ulice Otokara Březiny k areálu nemocnice. Po dopravní nehodě dosud neustanovený řidič vozidlo nezastavil a z místa odjel směrem k silnici č. 1/27 (směr Radíčeves-Plzeň). Chodkyně, která utrpěla zranění, byla následně převezena do nemocnice vozidlem rychlé záchranné služby.

Šetřením bylo zjištěno, že by se mělo jednat o vozidlo zn. Peugeot 206 barvy stříbrné, šedé, nebo světle modré. Řidičem mohla být žena ve věku cca 30 let, s blond vlasy sepnutými v culíku, dle obličeje štíhlá.

"Policisté žádají případné svědky této nehody, kteří by měli informace k totožnosti řidičky či ustanovení vozidla, aby se přihlásili na lince 158 nebo na kterémkoli oddělení Policie ČR," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací