Sobota 28. březen 2020
Svátek má Soňa

Žatec - Originální představení s názvem Kurz sebedestrukce předvádí s velkým úspěchem žatecký divadelní spolek Opera nejen v Žatci, ale jezdí s ním i do dalších měst.

Například 4. února vyprodal soubor pražskou Klubovnu. Kurz sebedestrukce je nevybíravá komedie z prostředí úzce zaměřených skupinových psychoterapií. Jednotlivé terapie vede silná a sebevědomá žena, která ještě v pauzách mezi kurzy zvládá pořádat velkolepou oslavu pro svého otce, v odborných kruzích velmi váženého.

Přípravy však začínají trochu drhnout a společně s nimi také terapie, které má naše hrdinka na dnešní den smluveny hned čtyři. Kurz boje proti sarkazmu, plastickým operacím i sebelítosti jsou pro ni skutečná výzva a každý vyžaduje zcela jiný přístup.

Poslední únorové představení Kurzu sebedestrukce proběhne v hlavním sále zámku Jílové, a to 29. února od 18 hodin.

V neděli 23. února si soubor s představením Přadleny zahrál o kašpárkovu Rolničku v Týnu nad Vltavou, v rámci dětského festivalu amatérských divadel. Hlavní hrdinkou pohádky Přadleny je Liduška, která je pověstná svou leností a přestože se dostane do situace, která by ji mohla změnit k lepšímu, nestane se tak a vše za ni vyřeší opět někdo jiný.

(tp)

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací