Pondělí 6. duben 2020
Svátek má Vendula

Žatec - Dvou veletrhů cestovního ruchu se v únoru zúčastnily pracovnice Turistického a informačního centra Městského úřadu Žatec (TIC). Propagační materiály a informace předávaly potenciálním návštěvníkům města v Praze a Drážďanech. Oba veletrhy navštívilo dohromady přes šedesát tisíc lidí.

TIC Žatec se představovalo na veletrzích společně s Chmelařským muzeem, Chrámem chmele a piva nebo Destinační agenturou Dolní Poohří v rámci společných stánků organizovaných Ústeckým krajem či destinační agenturou. „Návštěvníci našich stánků se zajímali hlavně o Chrám chmele a piva a historické památky. Zejména se ptali, co by u nás mohli dělat a vidět, když by do Žatce přijeli na víkend,“ popisovala dotazy případných turistů Eva Klasnová z turistického a informačního centra.

V obou případech slavil žatecký stánek úspěch díky svým propagačním materiálům, ale zejména zásluhou ochutnávky piva. Zájem budil také skřítek Hopík.

TIC Žatec se letos plánuje zúčastnit ještě miniveletrhu cestovního ruchu v Mostě v Červnu a veletrhu ITEP v Plzni v září.

O další propagace Žatce se starají v průběhu roku na dalších veletrzích pracovníci destinační agentury a Chrámu chmele a piva. Ti už byli na dalších na veletrzích třeba v Mnichově či Polsku, kde představovali turistická lákadla v Žatci i celém Poohří. Na další veletrhy, na nichž mohou vzbudit zájem turistů o Žatec, se ještě chystají.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací