Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Žatec - Dobrý list komory je prestižní dokument o nadstandardní schopnosti držitele v daném řemeslném oboru a profesní odbornosti pracovat a rozvíjet se. Je to pozitivní signál a komorová garance pro budoucího zaměstnavatele o řemeslně-odborných schopnostech a předpokládané užitečnosti držitele dobrého listu pro jeho firmu, nebo živnost.

Při slavnostním předání na žatecké radnici byli ocenění studenti s nejlepšími studijními výsledky z Gymnázia a Střední odborné školy Podbořany a Středního odborného učiliště a Střední odborné školy SČMSD Žatec. Absolventi žatecké „hotelové“ školy získali Dobrý list komory již několikrát – letos poprvé ale získal ocenění také žák nového oboru Sládek.

Slavnostního předání Dobrých listů komory se z řad organizátorů a hostů zúčastnili František Jochman, předseda OHK Louny, Josef Švec, jednatel Odborné sekce vzdělávání OHK Most, Simona Schellová, vedoucí Kanceláře úřadu města Žatec, Radek Reindl, starosta města Podbořany, a Vratislav Pražák, ředitel Úřadu práce Louny.

Dále se akce zúčastnili zástupci jednotlivých škol, ředitelka Středního odborného učiliště a Střední odborné školy SČMSD Žatec Stanislava Sajdlová, ředitel Gymnázia a Střední odborné školy Podbořany Jiří Marhold, dále pedagogové a rodiče oceněných studentů.

(ohkln)

Seznam oceněných studentů

Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany

Jaroslav Chaloupka

Petr Kelich

Ondřej Koláček

Michaela Číhová

 

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec

Vladislav Bureš

Martina Novák

Jaroslav Cimer

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací