Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Most - Devětadvacetiletý muž z Mostu měl dle mosteckých kriminalistů Toxi týmu na předem domluvených místech a u sebe v bytě v centru Mostu obstarat a následně prodat zájemcům nejméně v devíti případech za finanční částky nejméně 105 gramů marihuany.

Tento měsíc u muže kriminalisté provedli na základě vydaného soudního příkazu domovní prohlídku. "Kriminalisté v bytě zajistili sušený rostlinný materiál o hmotnosti 36 gramů. U sušeného materiálu provedli orientační detekci na přítomnost drog s výsledkem přítomnosti omamné látky marihuany. Zajištěný rostlinný materiál bude odeslán k odbornému zkoumání na Odbor kriminalistické techniky a expertiz. Policisté zajistili při domovní prohlídce i další věci související s prodejem drog a také finanční hotovost, neboť je zde důvodné podezření, že peníze pocházejí z výnosu trestné činnosti," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Obviněný si měl údajně konopí určené k prodeji vypěstovat sám venku v lese, přitom nemá žádné oprávnění k nakládání s omamnými či psychotropními látkami.

Vyšetřovatel mostecké policie muže obvinil z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Mostečan je stíhán na svobodě a soud ho může potrestat v případě uznání viny až pětiletým odnětím svobody.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací