Pondělí 20. květen 2019
Svátek má Zbyšek

Žatec – Zimoviště vodních ptáků, cyklostezka, fotbalové hřiště s oblíbenou restaurací s posezením na terase... a teď bude mít oblíbené vycházkové místo na břehu řeky v Žatci ještě další sportovně-odpočinkový prvek: venkovní posilovnu.

Vybudována u Chaloupky byla během jara a tuto sobotu bude slavnostně otevřena. Umístěna je na louce u parkoviště poblíž zimoviště a fotbalového hřiště.

Program k otevření street workoutového hřiště v Žatci začne na místě v sobotu v 15 hodin. Nabídne řadu exhibičních vystoupení i soutěže pro veřejnost. „V úvodu promluví starostka Žatce i zástupci společnosti Kisswire, následovat budou ukázky trénovaných sportovců v tomto druhu cvičení. Veřejnost si bude moci zasoutěžit ve shybech, dřepech i klicích,“ informoval Martin Jonáš z týmu pořadatelů setkání.

Na místě bylu vybudováno patnáct prvků k posilovacímu cvičení, také několik laviček a odpadkových košů. Náklady činily přibližně 800 tisíc korun a firma Kisswire, která působí v zóně Triangle, poskytla městu sponzorský dar 300 tisíc korun na vybudování tohoto sportovního hřiště.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací