Pátek 19. říjen 2018
Svátek má Michaela

Podbořany – Máte rádi sport? Práci na čerstvém vzduchu? Jste šikovní na manuální práci a bavilo by vás i pomáhat dalším lidem, kteří také rádi sportují? Pak máte jedinečnou šanci – v Podbořanech právě hledají správce rozlehlého sportovního areálu Tatran.

Areál Tatranu je nejvýznamnější sportovní zařízení ve městě. Své zápasy v něm hrají fotbalisté, tenisté, kuželkáři i třeba šachisté.

„Správce pečuje o přípravu a údržbu všech sportovišť v areálu, tedy například fotbalového hřiště, tenisových kurtů, tělocvičny a dalších,“ upřesnil Martin Gutzer, tajemník Městského úřadu Podbořany. Podmínkou města pro uchazeče je také řidičský průkaz skupiny B. Zájemci se mohou hlásit na radnici do 20. března.

TJ Tatran Podbořany sdružuje více než 400 sportovců z města a okolí v několika oddílech. Loni v září oslavila tato jednota originálním způsobem výročí od svého založení – bylo prezentováno jako 90 + 1 rok. Hostem oslav byl i tehdejší ministr školství ČR Stanislav Štech, který se shodou okolností ve městě narodil.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací