Pátek 28. leden 2022
Svátek má Otýlie

Most - Muž zcela bez oblečení běží deštivou ulicí v Mostě u Kahanu. Takovou scénu zachytil v Mostě kameraman na svůj mobilní telefon.

Na záběrech je vidět nahý člověk, který s roztaženýma rukama běží po chodníku podél silnice. Míjí autobusovou zastávku s lidmi a pokračuje směrem k Lidlu. Kromě kousku oblečení nemá na sobě ani respirátor, což je ale v době jeho bláznivého kousku ten nejmenší problém.

Zda jde o sázku či jednání člověka pod vlivem drog nebo nemoci, není redakci známo. Pokud máte bližší informace, můžete nám je sdělit na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist