Sobota 16. únor 2019
Svátek má Ljuba

Postoloprty - V sobotu 23. června proběhnou oslavy 150 let SDH Postoloprty. Celé oslavy začnou průvodem v 10 hodin od nádraží Českých drah. V průvodu půjdou Postoloprtské mažoretky, Lounská 13 a samozřejmě hasiči nejen z Postoloprt.

!-- Kontextová reklama Sklik -->

Na Mírovém náměstí bude vystavena hasičská technika, po příchodu průvodu bude nástup hasičů s oceněním nejlepších z nich. Na náměstí zahraje i Lounská 13 a hasiči předvedou několik statických ukázek zásahové činnosti. Od dvanácti hodin začne v zámecké zahradě doprovodný program – ukázky kynologů, policie, záchranářů. Bude možno si prohlédnout vojenský historický tábor, ale i otočný simulátor dopravní nehody nebo hasičské modely.

Pro děti jsou připraveny atrakce ve tvaru hasičské techniky, rukodělné dílny a od 14.30 hodin je bude na malém podiu bavit Míša s Vlastou. Na velkém podiu ve dvě hodiny po poledni zahraje kapela Kočkuzblajs, poté se budou střídat netradiční hasičské soutěže s vystoupením dětí ze Základní umělecké školy Postoloprty.

Pokud budete mít zájem vyzkoušet si hasičské dovednosti, zde budete mít možnost a ještě získat hasičský suvenýr. Podvečer a večer bude patřit hudbě. V 17 hodin zahraje kapela Staré tenisky a tu pak vystřídá kapela Brutus. Celým dnem budou provázet Zdeněk Lukesle a Gabriel Danda. V zámecké zahradě budou i stánky s občerstvením. V souvislosti s oslavami bude v sobotu od sedmi hodin ráno uzavřeno parkoviště na Mírovém náměstí.

(dap)

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací