Středa 24. duben 2019
Svátek má Jiří

Chomutov – Na jednu z „nejlépe jezdících ulic“ se vrací megaskluzavka v rámci projektu Slide Czech. Najdete ji v neděli 22. července od 12 do 18 hodin v Přemyslově ulici v Chomutově. Jde o ulici směrem ke vchodu na Kamencové jezero či zadnímu vchodu do zooparku.

Ve stejné ulici se na dvou drahách s vodou a dojezdovým bazénem dovádělo už v loňském roce. Rok předtím si zábavu užili lidé v Mostě, kdy projekt Slide Czech vznikl a jednalo se o unikátní novinku v České republice.

Letos bude Chomutov jediným místem v Ústeckém kraji, kde bude skluzavka postavená. Na místě zaplatíte za ježdění 300 korun, při on-line registraci ušetříte padesátikorunu. Vstup na akci je povolen od 6 let. Účastníci mladší 10 let musí přijít v doprovodu jednoho z rodičů. Do 15 let věku je potřeba přinést souhlas zákonného zástupce.

Slide Czech je zábavná atrakce pro téměř všechny věkové kategorie. Zúčastnit se jí mohou děti, teenageři, rodiče, ale třeba i aktivní babičky a dědečkové. Chcete přivést celou rodinu a zažít den plný zábavy a vodních radovánek? Tak právě tato akce je pro sás ideální. Hlavním cílem projektu je pobavit všechny zúčastněné, postarat se o jedinečné zážitky a vzpomínky, které budete vyprávět svým dětem a kamarádům.

Rozhodně si tedy nezapomeňte přinést plavky, nafukovací kruhy, vodní pistole a jiné nafukovací předměty.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací