Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Žatec . Sandra a Richard Pogodovi se spojili, aby v jednom večeru pobavili své příznivce. Divadelní, televizní a filmová herečka pozve na jeviště svého otce, aby společně zavzpomínali na to, co dosud prožili. Ona pod režisérským vedením Zdeňka Trošky či Juraje Jakubiska, v televizních seriálech a na jevištích pražských divadel Radka Brzobohatého a Na Fidlovačce.

Její otec jako spolupracovník a přítel legendárních postav české kultury: Miroslava Horníčka, ministra kultury Pavla Dostála, básníka a zpěváka Karla Kryla, herců Františka Řeháka, Jana Kanyzy, Hany Maciuchové aj. Vzpomínky na dobu od 60. let až po současnost budou proloženy divadelními šansony a evergreeny, které napsali pánové Voskovec, Werich a Ježek, Suchý a Šlitr, či olomoucký divadelní tandem Dostál + Pogoda. Interpretovat je budou společně u klavíru, za který ochotně zasedne Richard Pogoda.

Závěr večera bude patřit křtu jejich první společné knížky vzpomínek HOĎ SE DO PO(G)HODY s následnou autogramiádou.

Zábavný pořad plný hudby se uskuteční 27. května v Městském divadle v Žatci od 19 hodin.

Vstupně 220 Kč. Předprodej vstupenek: On line zde: http://zatec.koupitvstupenku.cz/ nebo zde: https://www.ticketportal.cz, či osobně v pokladně divadla a na tel. 415 710 519.

Pořadatelem pořadu je http://www.gardes.cz/ a Městské divadlo Žatec.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací