Neděle 15. září 2019
Svátek má Jolana

Louny - V lounské Stromovce se bude v sobotu 15. června konat charitativně-kulturní akce Dobrodění. Letos jde již o její 13. ročník.

Akce začíná ve 14 hodin. Odpoledne nabídne program pro děti, připraveny budou soutěže, ukázky modelů, kadeřník, malování na obličej, vystoupení kouzelníka a další. Od 18 hodin proběhne na venkovní scéně koncert hudebních skupin z Loun i odjinud. Večer zahájí skupina Deficit složená mimojiné ze žáků lounské ZUŠ, naváže pražský Harfa Band, ska úderka Definitivní Ententýk, domácí Paralet a koncert uzavřou ústečtí Holborn Stereo.

Výtěžek z akce bude poskytnut ve prospěch lounské lékařské pohotovosti a na podporu cílené a komplexní intervence pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra. Vstupné je 80 korun, děti mají vstup zdarma.

Co je Dobrodění

Dobrodění je charitativní akce, kterou pořádá spolek Dobroděj. Minulých dvanáct ročníků proběhlo v lounské Stromovce. Členové Dobroděje zde připravují odpolední program pro děti a na večer organizují hudební program pro dospělé. Umělci zde vystupují bez nároku na honorář. Výtěžek Dobrodění pak každoročně putuje na pomoc dětem.

Vytěžené peníze se poskytují nově přímo do rukou rodičů handicapovaných dětí, aby jim tak mohly být propláceny rehabilitační pobyty aj. V loňském roce Dobroděj podpořil Viktorku Petrovovu, která se snažila každý den o větší míru samostatnosti v chůzi. Druhá polovina byla poskytnuta rodičům autistických dětí na proplácení terapií pod vedením Petry Jantošové.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací