Středa 23. září 2020
Svátek má Berta

Chomutov - Adventní věnec, vánoční svícen nebo originálně ozdobené perníčky. To vše si budete moci vyrobit během dvou adventních neděl ve skanzenu chomutovského zooparku. Navíc v příjemné atmosféře podkreslené živou hudbou.

Vše potřebné bude po oba dny připravené ve stodole skanzenu Stará Ves, kde je dostatek místa pro výrobu vánočních symbolů i živou kapelu. Občerstvení bude zajištěno také.

První akce z cyklu Advent v zoo je připravena na neděli 8. prosince. Hrát bude country kapela Album a příchozí si budou moci vyrobit například adventní věnce, ozdoby na strom či svícen. „Návštěvníci si budou moci své výrobky samozřejmě odnést a vánočně si přizdobit svůj domov, “doplňuje ředitelka zooparku Věra Fryčová.

O týden později, tedy 15. prosince, bude nedělení odpoledne určené hlavně dětem. Budou si moci ozdobit perníčky, které připraví profesionální pekařka. „Abychom ještě více podpořili příjemnou atmosféru, roztopíme pec a jednu várku perníčků upečeme přímo na místě,“ dodává František Kremer z oddělení marketingu zooparku. A aby byly uspokojeny opravdu všechny smysly, o hudební podkres se postará kapela Makovec.

Začátek obou akcí je naplánovaný na 14 hodin, trvat budou vždy zhruba do 17 hodin. Pokud akci spojíte s návštěvou zooparku, do skanzenu pak můžete s klasickou vstupenkou. Jestli vyrazíte jen na adventní tvoření, vstupné na akci je 40 Kč za dospělého a děti mají vstup zdarma.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací