Neděle 22. červenec 2018
Svátek má Magdaléna

Most - Jedním z lákadel sobotního srazu majitelů, fanoušků, obdivovatelů a přátel vozů tuzemské značky Škoda v areálu mosteckého autodromu je i možnost vyzkoušet si zdarma řízení žhavé novinky a prvního velkého SUV mladoboleslavské automobilky, Škody Kodiaq.

„Zájemci se mohou svézt po offroadové dráze s instruktorem na sedadle spolujezdce, nebo i přímo za volantem Kodiaqa. Mohou také zvolit velmi oblíbenou škodovku Yeti, jež je premiérovým SUV značky Škoda. Vybrat si přitom lze i ze dvou variant obtížnosti dráhy. Obě auta nám zapůjčil místní autorizovaný prodejce škodovek, společnost Autoplus II,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

2209autodrom1

Upozornil, že nevšední zážitek může posloužit také jako srovnávací test. „Řidiči si nejprve mohou projet trať ve svém autě a pak přesednout do Kodiaqa, který je vybaven nejmodernějšími technologiemi právě i pro průjezd těžko zdolatelným terénem. Určitě to stojí za to. Podobná možnost se asi jen tak nenaskytne,“ upřesnil Krafek.

2209autodrom2

Na srazu budou k vidění škodovky různého stáří, od historických exemplářů přes auta v tuningové úpravě po nejmodernější žhavé novinky, jakou je právě i Kodiaq. Účastníci setkání majitelů a fanoušků škodovek se mohou těšit také na bohatý doprovodný program a řadu soutěží o ceny. O polední pauze se mohou vydat se svými plechovými miláčky na spanilou jízdu po velkém závodním okruhu.

2209autodrom3

Dosud se přihlásilo na sto majitelů škodovek, nejstaršími z nich jsou modely 1000 MB a 1300 MTX z roku 1967. Akce bude také jakýmsi srazem ve srazu. Poslouží totiž i jako setkání členů Škoda klubů. Tuto příležitost už využili členové klubu majitelů Škoda Felicia, kteří přijedou s dvaceti vozy.

2209autodrom4

Sraz začíná v 09:00 hodin, program setkání organizátoři naplánovali do 19:30 hodin. Jednotlivé akce, atrakce a soutěže rozmístili podle jejich zaměření do čtyř zón. Součástí srazu bude i výstava historických a závodních vozů značky Škoda.

2209autodrom5

6x foto: Autodrom Most

 

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací