Pondělí 17. prosinec 2018
Svátek má Daniel

Most - Jeden z nejúspěšnějších českých developerů, Radim Passer, přijíždí se svým životním příběhem a sérií biblických přednášek do Mostu.

Radim Passer je zakladatelem zcela unikátního byznys parku v České republice, multifunkčního areálu, BB Centrum, ve kterém sídlí nadnárodní společností jako Microsoft, O2 Czech Republic, ČEZ, UniCredit Bank, MONETA Money Bank, Skype, Hewlett Packard, PUMA a další. Radim Passer je zejména mezi fanoušky rychlých aut (kterých je v Mostě jistě mnoho) známý jako první český vlastník nejrychlejšího sériově vyráběného automobilu Bugatti Veyron.

Osobní příběh Radima Passera je naplněn mnohými pády, vzestupy a dramatickými okamžiky. Jedním z nejbolavějších momentů jeho života byla ztráta prvorozeného syna. Tato událost změnila celý jeho život. Účastnící si mohou poslechnout celý jeho životní příběh ve čtvrtek 16. listopadu od 17 hodin v Hotelu CASCADE (bývalý hotel MUROM).

Radim Passer je také praktikující křesťan, který založil křesťanskou základní a mateřskou školu, a po svém životním příběhu bude pokračovat v přednáškách na aktuální biblická témata s názvem Ježíš – má naděje. Posluchači se mohou těšit na představení biblického pohledu na časté otázky týkající se existence života po smrti, na zamyšlení proč se ve světě děje tolik utrpení či na úvahy o věrohodnosti Bible, platnosti Božího desatera v dnešní době, proč je tolik církví, co předpovídá Bible do budoucnosti a co vše se již v dějinách naplnilo nebo jaká je role USA v biblickém proroctví apod.

Akce se koná 16. až 18. listopadu a 23. až 25. listopadu v Mostě ve velkém sále hotelu CASCADE (Radniční 3, 434 01 Most). Vstup je volný. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách www.manadeje.cz.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací