Pondělí 6. duben 2020
Svátek má Vendula

Louny - Úřad práce ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou v Lounech a Ústeckým krajem pořádají další ročník Burzy práce.

Burza nabídne přehled trhu práce v okrese Louny, Most, Chomutov, Litoměřice a jiné. Přivítá zájemce o práci, žáky a studenty základních a středních škol, absolventy i širokou veřejnost. Vystavovat bude přes 40 zaměstnavatelů působících v různých oborech.

 

Burza umožní zájemcům o zaměstnání setkat se přímo se zástupci firem. Díky tomu zjistí více informací o nabízené pracovní pozici, o společnosti, o pracovních podmínkách. Na místě mohou mluvit se zástupcem společnosti, klást dotazy, osobně se představit a tím i lépe personalistu zaujmout a předat mu svůj životopis v tištěné podobě.

Akce se bude konat ve čtvrtek 17. října od 10 do 16 hodin v kulturním domě Zastávka, který sídlí na adrese Poděbradova 1135 v Lounech. Vstup je volný.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací