Neděle 27. září 2020
Svátek má Jonáš

Ústecký kraj, Louny - V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji ke 212 dopravním nehodám a haváriím. Jeden člověk byl usmrcen na Lounsku.

Při nehodách během minulého týdne byli těžce zraněni tři lidé lidé a lehké zranění utrpělo šestnáct osob. Hmotná škoda byla odhadnuta na 11 234 000 korun.

"Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to v 64 případech. Ve 31 případě bylo příčinou nedání přednosti v jízdě, ve 28 případech nepřiměřená rychlost a ve 4 případech nesprávné předjíždění. Pod vlivem alkoholu bylo 6 účastníků dopravních nehod," uvedla krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

V Lounech zemřel chodec

Tragická nehoda se stala ve čtvrtek 7. listopadu před polednem ve Fügnerově ulici v Lounech. "Řidič osobního vozidla značky Dacia Dokker jel ve směru od ulice Poděbradova a přední částí auta srazil chodce (ročník 1933), který podle prvotních informací přecházel vozovku mimo přechod pro chodce," sdělila redakci policejní mluvčí Miroslava Glogovská. Starší muž i přes zásah leteckých záchranářů na místě svým zraněním podlehl. Řidič utrpěl lehká zranění, dechová zkouška na přítomnost alkoholu v těle u něj vyšla negativní.

Počet nehod v jednotlivých okresech:

DC – 33, CV – 17, LT – 28, LN – 26, MO – 31, TP - 26, UL – 45 a dálniční odd. – 6.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací