Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Postoloprty - K vážné dopravní nehodě nákladního auta s osobním došlo v úterý krátce po poledni na silnici č. 7 nedaleko Postoprt. Zasahující hasiči nejdříve informovali o čtyřech zraněných, podle nových informací jedna žena z osobního vozidla nehodu nepřežila.

Tragickou událost potvrdila policejní mluvčí, která zároveň sdělila, jak k nehodě s největší pravděpodobností došlo. "Řidič osobního vozidla přejel vlivem zdravotní indispozice do protisměru, kde se střetl s nákladním automobilem. Řidič osobního vozidla, stejně jako jedna ze spolujezdkyň, utrpěli vážná zranění, se kterými byl letecky transportováni do nemocnice. Další spolujezdkyně svým zraněním na místě podlehla," uvedla Miroslava Glogovská.

Řidič nákladního vozidla utrpěl zřejmě jen lehká zranění. Muž se dvěma ženami zůstali po nehodě zaklíněni v autě, hasiči je museli vyprošťovat. Na místo byly povolány dva vrtulníky Letecké záchranné služby. Silnice byla po dobu zásahu záchranářů uzavřena (aktuálně jsme psali zde).

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací