Neděle 31. květen 2020
Svátek má Kamila

Louny - Ve středu 1. dubna bude zahájena plánovaná akce „Změna systému chladícího zařízení na Městském zimním stadionu v Lounech“, v rámci které dojde k rekonstrukci strojovny zimního stadionu. Realizaci akce bude zajišťovat firma Energo Choceň s.r.o.

V souvislosti s tím město upozorňuje, že ve dnech od 1. do 10. dubna dojde v prostorách strojovny zimního stadionu k manipulaci s NH3, čpavek bude odborně přečerpáván do cisterny a odvážen k likvidaci, dále budou následovat demontáže technologie, které budou ukončeny koncem dubna.

Je možné, že z demontovaných dílců bude čpít do ovzduší malé množství NH3. Občanům nehrozí žádná újma, pouze je možné, že mohou cítit v blízkosti zimního stadionu slabší nepravidelný zápach.

O této skutečnosti byli rovněž informováni zástupci Městské policie a Hasičského záchranného sboru, aby se předešlo případným poplašným zprávám a výjezdům záchranných složek v souvislosti s hlášením úniku čpavku ze strany veřejnosti.

Případné bližší informace obdržíte na tel.: 415 621 137 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací