Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Lounsko - Policisté reagovali na začínající letní prázdniny vyhlášením celorepublikové dopravně bezpečnostní akce, jejímž cílem je ovlivnit nekázeň některých účastníků silničního provozu a snížit tak dopravní nehodovost na našich komunikacích.

Předmětem zájmu policistů byla zejména kontrola dodržování pravidel silničního provozu na železničních přejezdech, dodržování stanovené rychlosti a způsobu jízdy, chování řidičů, ale i chodců na přechodech pro chodce, dodržování používání bezpečnostních pásů a zádržných systémů při přepravě dětí, telefonování za jízdy apod. Hlídky se také zaměřily na to, zda řidiči a cyklisté nebyli v silničním provozu pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek.

"Do popsaného opatření se v pátek a sobotu zapojili i lounští policisté. Ti provedli kontrolu více než sedmi desítek vozidel. Porušení předpisů zjistili pouze u devíti z nich. Všechny přestupky byly z jejich strany vyřešeny na místě uložením pokut v celkové částce 2.800 korun," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací