Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

Ústecký kraj - Jdou již zprávy o počtu nově nemocných s covidem kolem vás a nevěnujete jim pozornost? Přesto by vás mohla zaujmout zpráva, že v jednom okrese v Ústeckém kraji není aktuálně potvrzený žádný případ tohoto onemocnění.

Počet pozitivně testovaných osob na koronavirus od počátku pandemie v Ústeckém kraji je 123 706 osob podle Ministerstva zdravotnictví. Z toho za posledních 24 hodin přibyly 3 nové případy, za poslední týden to je potom dohromady 36 lidí. Jak jsou na tom jednotlivé okresy s celkovým počtem lidí, kteří aktuálně prodělávají onemocnění?

Nejvíce jich je na Děčínsku. Tam hygienici a lékaři vědí o 52 pacientech. Na Mostecku je to 24 osob s covidem, kteří mají potvrzenou infekci. Na Ústecku je to o tři lidi méně. Další okresy jsou pod dvaceti případy aktuální nákazy. Výjimkou je okres Louny. Tam k poslednímu datu se známým součtem, tedy k 10. červenci, neprodělával covid vůbec nikdo.

V Ústeckém kraji je vykázáno očkování první dávkou u 377 567 osob (tj. 46 % obyvatel), z toho 288 492 osob má ukončené očkování. V celé ČR je proočkovanost jednou dávkou 49 %, ukončené očkování má 36 % občanů.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací