Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

Žatec - Po dlouhé nucené přestávce zaviněnou epidemií COVID-19, byla opět v měsíci září zahájena boxerská liga, kde můžeme už tradičně vidět i žatecký oddíl.

Do ringu se tentokrát postavil do svého prvního a dlouho očekávaného zápasu i žatecký boxer Marcel Sokol. Trenér Vladislav Naporowski se snažil svého svěřence motivovat k výhře od prvních vteřin. Už v první minutě poslal Sokol svého soka k zemi, když jej zasypal tvrdými a přesnými údery. Soupeř ale útok následně rozdýchal a nastala silná přetlačovaná s otázkou, kdo kolo nakonec vyhraje. Ve druhém kole si již žatecký boxer svou chytrostí soupeřův vzdor pohlídal a znovu jej dostával pod tlak, tak jako v kole prvním.

Ve třetím kole již nedal Sokol svému protějšku šanci a jasně jej přeboxoval. Pomohlo mu zejména střídání úderů ze středního pásma, mířených na horní polovinu těla. V tomto fyzicky náročném zápase nakonec zaslouženě Sokol vyhrál a mohl slavit první triumf v amatérské kariéře. I po těžkém období, které mimo jiné zasáhlo mnoho sportovních organizací, se žatecký boxerský klub, za výrazné pomoci města Žatec, stále může věnovat nadějné mládeži a pomáhat s jejich rozvojem.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací