Čtvrtek 1. prosinec 2022
Svátek má Iva

Louny

Dnes

Louny - Lounská radnice informuje občany o další sezoně tzv. „úředních sobot“ v roce 2023.

Dnes

Zámek Krásný Dvůr - Správa státního zámku v Krásném Dvoře připravila pro všechny hodné, ale i trochu zlobivé děti a milovníky koní neobvyklou Mikulášskou jízdu.

Dnes

Ústecký kraj/Praha - V pondělí 28. listopadu 2022 proběhl v prostorách Národního muzea v Praze slavnostní akt, během kterého byly příslušnicím a příslušníkům Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje předány služební ...

Dnes

Lounsko/Ústecký kraj - Letos mění Doprava Ústeckého kraje (DÚK) část jízdních řádů už k prvnímu prosinci 2022. Jde o autobusové spoje v západní části kraje - Mostecko, Chomutovsko a oblast mezi Kadaní a Žatcem. Přebírá je nový dop...

Dnes

Malá Černoc - Kaplička sv. Antonína Paduánského v Malé Černoci na návsi dlouho chátra a tak se v minulém roce dočkala rekonstrukce. Součástí byla i renovace zvonu.

Dnes

Louny - Městský úřad v Lounech zveřejnil termíny svatebních obřadů v roce 2023.

Dnes

Zóna Triangle - Hasiči ze stanice Bítozeves museli včera ve večerních hodinách vyjíždět na silnici číslo 607 před závod Nexen, kde došlo k dopravní nehodě osobního vozu.

Dnes

Louny/Ústecký kraj - Od prosince spouští Doprava Ústeckého kraje novou linku U52, která propojí Louny a Žatec s Ústím nad Labem. Píše o tom Doprava Ústeckého kraje (DÚK) na svém facebookovém profilu.

Lounsko - Ach, Eriku... Že žádného Erika neznáte? Podívejte se z okna a hned ho poznáte. Možná jste ho poznali již o víkendu při rozsvícení vánočního stromu. Erik je roztahovačný Rus. Má docela vysoký tlak a ještě aby ne, když jeh...

Lounsko - Pátrání po ženě skončilo nešťastně. Policisté z Lounska informovali, že bylo nalezeno její tělo bez známek života.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist