Neděle 17. říjen 2021
Svátek má Hedvika

Podbořany

Podbořansko - Pět jednotek hasiči vyjelo v pondělí v ranních hodinách k požáru v lakovně v Kryrech na Podbořansku. Hořelo v potrubí ventilace.

Podbořansko - Jednotka hasičů ze stanice Podbořany a dobrovolná jednotka z Lubence vyjely v brzkých ranních hodinách k dopravní nehodě dodávky a kamionu u obce Blatno na Podbořansku.

Podbořany – O víkendu se do Podbořan sjeli nejlepší oráči z celé republiky, aby poměřili síly a dovednosti. Konalo se tam totiž 48. ročník Mistrovství ČR v orbě 2021. Společně s mistrovským kláním v orbě moderními traktory se usku...

Stebno – V sobotu se ve Stebně otevřelo pro děti zcela nové hřiště, plné různých atrakcí. Původní hřiště totiž zničila bouře, které se prohnala Podbořanskem 24. června.

Podbořany – Nová sportovní hala v Podbořanech se poprvé otevřela veřejnosti. V pátek si jí mohli lidé prohlédnout od 10 do 17 hodin.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací