Čtvrtek 27. leden 2022
Svátek má Ingrid

Podbořany

Podbořany - Město Podbořany otevřelo kluziště pro veřejnost v areálu městského koupaliště už v loňském roce ke konci listopadu. Od té doby je plné bruslařů.

Podbořany – Kvůli pandemii covidu a dalším opatřením se nemůžou konat různá vystoupení a koncerty. To se dotklo i tanečního vystoupení dětí ze ZUŠ v Podbořanech, které se konalo tento týden v místním Kulturním domě Pegas....

Podbořany - K 1. únoru 2022 bude ukončen provoz očkovacího centra v Podbořanech, které sídlí na adrese Nádražní 933. Využijte proto možnosti očkování proti covid-19 ještě v termínu.

Podbořany – 1. Česká společnost Podbořany pořádá Dobro Bazar zimního oblečení, bot, knih, hraček a dalších věcí. Vše je za symbolické ceny a výtěžek půjde na dobrou věc.

Krásný Dvůr - V prvním čtvrtletí roku 2022 se v zámeckém parku v Krásném Dvoře odehraje série tří zážitkových her pod společným názvem „Kdo si hraje, nesmutní!“.

Podbořansko - Ve čtvrtek v 7:41hodin byl na operační středisko nahlášený požár v bytovém domě v obci Běsno u Kryr na Podbořansku. Hasiči proto okamžitě vyjeli na místo.

Podbořany - V sobotu 17. září 2022 bude Sbor dobrovolných hasičů v Podbořanech pořádat velkolepou slavnost ke 150 letům založení sboru.

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist