Neděle 15. září 2019
Svátek má Jolana

Podbořany - Město Podbořany připravilo pro občany města projekt „Systém svozu Podbořany“. Tento projekt byl spolufinancován z fondů Evropské unie prostřednictvím operačního programu Ministerstva životního prostředí.

Smyslem a obsahem projektu je zvýšit množství vytříděného odpadu od obyvatel města a zmenšit objem komunálního odpadu – netříděného. Pro uskutečnění toho projektu byly pořízeny nádoby na biologicky rozložitelný odpad, plast a papír.

V rámci uvedeného projektu město Podbořany zdarma zapůjčí tyto nádoby, za splnění dotačních podmínek, obyvatelům města, kteří bydlí v rodinných domech se zahradami ve městě Podbořany.

Pokud máte zájem, obraťte se na odbor místního hospodářství a služeb, kancelář č. 208, u paní Martiny Elbogenové, která Vám poskytne informace, zda splňujete podmínky zápůjčky a můžete zdarma získat tyto nádoby.

Další informace

Telefonní kontakt: 415 237 527

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-lounsko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací