Novinka v zoo: Nenechte si ujít Noc pro netopýry!
Ilustrační foto
Co se chystá

Děčín - Pokud vás zajímá fascinující svět netopýrů, rozhodně si nenechte ujít Noc pro netopýry, která proběhne v pátek 22. září od 18.00 hodin v děčínské zoologické zahradě.

Jde o novinku v kalendáři akcí, která má připomenout Mezinárodní noc pro netopýry. Ta probíhá pod záštitou Dohody o ochraně populací evropských netopýrů (EUROBATS) již od roku 1997. Zájemce čeká večerní vycházka po areálu zoo, ukázky identifikace druhů a přednáška s promítáním. Řeč bude i o tom, co netopýry ohrožuje a jak jim lze pomoci.

Příchozím se budou věnovat odborníci: Zoolog Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě Bc. Lukáš Blažej, inspektor Oddělení ochrany přírody ČIŽP Ústí nad Labem Jiří Hejduk, bývalý ředitel Národního parku České Švýcarsko Ing. Pavel Benda, Ph.D., vrchní chovatel Zoo Děčín Petr Haberland a zoolog Zoo Děčín Roman Řehák.

Na akci je nutné se předem objednat. Vstupenky je nutné zakoupit na e-shopu ZDE.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru