Foto: Karlovarský kraj
Co se chystá

Mariánské Lázně - Na sobotu 7. února 2026 pro vás Klub českých turistů, odbor Mariánské Lázně, ve spolupráci s městem Mariánské Lázně, Hotelovou školou, Městským divadlem a hotelem Krakonoš připravuje turistický pochod a také lyžařské běžecké trasy.

Trasy provedou účastníky územím protkaným minerálními prameny, z nichž některé bude možné během pochodu ochutnat.

Start : Budova Hotelové školy Mariánské Lázně – vchod z Komenského 449
v době 7.30 - 10.15 hodin

Cíl: Hotel Krakonoš, kde na účastníky bude čekat: 

  • upomínkový lístek, kalendáře, razítka a zdravá tyčinka
  • razítka IVV
  • možnost návštěvy solné jeskyně za zvýhodněnou cenu
  • obědové menu na startu i v cíli za turistickou cenu

Běžkaři mohou při dostatku sněhu využít upravených lyžařských tratí v zimním lyžařském běžeckém areálu Mariánské Lázně s okruhy délky: 2,5; 4,6; 6,4; 8,2; 9,2 km a další.

Pěší turisté obdrží na startu v budově Hotelové školy popisy tras vedoucích do cíle.

Akce je otevřená i pro ty, kterým zdravotní stav nebo věk neumožňuje celou trasu, využít lze lanovou dráhu nebo MHD.

A jako bonus? Miniaturpark Boheminium, otevřený celoročně, hned naproti hotelu Krakonoš.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru