OBRAZEM: Louny po setmění ozářilo svítící umění. A přitáhlo do ulic davy
Monolith. Dílo složený z více než tří tisíc svítících kuliček. Foto: Oldřich Hájek
Louny

Louny - Zaplněná náměstí, pěší zóna, přilehlé ulice, sklepení muzea. Tak vypadaly Louny v pátek po setmění. Lidi do centra přitáhl světelný festival Kouzlo světla. Připravil ho Spolek Sýkora 2020 ve spolupráci s kulturními institucemi města Loun.

V centru a u hradeb mohli lidé sledovat sedm různých světelných a zvukových instalací. Špičkou byl videomapping na čelní stěnu městské knihovny. A taky sklidil zasloužený potlesk. Jeho část jsme živě přenášeli zde.

Byli jste v Lounech? A povedla se vám večer nějaká hezká fotka? Potom se můžete zúčastnit soutěže. Její pravidla najdete na stránkách projektu zde.

360° foto

Fotogalerie

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru