Kancelář v Lubenci zachvátil požár, s plameny bojovaly čtyři jednotky hasičů
Foto: HZS Ústeckého kraje
Louny

Lubenec - V úterý 17. srpna kolem půl čtvrté odpoledne vyjížděli hasiči ze stanice Podbořany a dobrovolní hasiči z Lubence, Vroutku a Podbořan k požáru kanceláře v Podbořanské ulici v Lubenci na Žatecku.

"Zasahující hasiči požár kanceláře a přilehlých šaten likvidovali pomocí vysokotlaku v dýchací technice, zakouřené prostory byly odvětrány přetlakovým ventilátorem. Požár se hasičům podařilo lokalizovat v 15:57 hodin, likvidovat v 16:56 hodin. Příčina vzniku požáru je v šetření. Při zásahu nedošlo ke zraněné osob," uvedl mluvčí hasičů Milan Rudolf.

1808lubeneckz1

Foto: HZS Ústeckého kraje

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru