AKTUÁLNĚ: Motorkář nepřežil srážku s autem u Korozluk, silnice z Mostu na Louny je uzavřena
Foto: čtenář
Louny

Mostecko - Tragická dopravní nehoda se stala na silnici I/15 u Korozluk. Motorkář nepřežil srážku s osobním autem.

K nehodě došlo po 19. hodině u odbočky na hlavní silnici na Bečov. Na místě podle informací dopravního servisu Policie ČR přistával také vrtulník Letecké záchranné služby. Zda došlo i ke zranění někoho z osádky osobního auta, není v tuto chvíli jasné. "Silnice č. I/15 u Korozluk je uzavřena z důvodu vážné dopravní nehody. Dopravu usměrňují policisté, dbejte, prosím, jejich pokynů," uvádí aktuálně Policie ČR na svém Twitteru.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru