AKTUÁLNĚ: Vážná dopravní nehoda u Bělušic. Silnice je uzavřena
Foto: HZS Ústeckého kraje
Louny

Bělušice - Tři jednotky hasičů zasahují u dopravní nehody kamionu a osobního vozu. Nehoda, která se stala na silnici č. I/28 u Bělušice, byla ohlášena v 16 hodin a 5 minut.

Hasiči vyprošťují zraněné osoby pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Na místě dále zasahuje Zdravotnická záchranná služba a Policie ČR. Silnice je v místě nehody uzavřena, předpoklad uzavření je na 2-3 hodiny.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru