NAPSALI JSTE NÁM: V Deštnici se uklízelo! Místní sesbírali desítky pytlů bordelu
Foto: obec Deštnice
Louny

Deštnice - V pátek 7. 4. 2023 proběhla v obci Deštnice poprvé akce „Ukliďme Česko“. Ruku k dílu přidalo celkem 30 lidí, zúčastnili se děti i naši občané z řad důchodců. Za nečekaně velkou účast všem moc děkujeme.

Zúčastnění se rozdělili do 3 skupin, které obešly okolí obcí Deštnice a Sádek. Po poradě s revírníkem jsme zvolili trasy kolem hlavních komunikací. Nepořádku jsme posbírali mnoho. Je velice smutné, jak se někteří lidé chovají k přírodě, co je člověk schopný v lese nechat. Bohužel s lidmi nic nezmůžeme, proto se budeme snažit tuto akci opakovat každý rok a tím trochu přírodu alespoň kolem našich obcí chránit. Po úklidu si zúčastnění opekli buřtíky a šli odpočívat domů.

Všem zúčastněným neskutečně děkujeme, udělali pro naše okolí opravdu dobrou věc.

Lucie Vokurková, starostka obce Deštnice

FOTO

1104uklid2

1104uklid3

1104uklid4

 

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru