Ilustrační foto: CC0
Louny

Žatec - Poslední dny pro podání návrhů, jak vylepšit veřejné prostory v Žatci v rámci participativního rozpočtu Tvoříme pro Žatec 2024, mají obyvatelé města a jeho místních částí. Návrh mohou podávat do 30. listopadu.

Pro všechny návrhy platí, že je nutné je realizovat na městských pozemcích či v městských objektech. K představení projektů dojde v průběhu ledna 2024. Během února pak občané města a jeho místních částí ve veřejném hlasování vyberou, které z nich se mají realizovat.

Jednotlivé tipy by měly vyplývat právě z potřeb obyvatel města a jeho místních částí a měly by se týkat veřejného prostoru. Může jít o běžné věci, jako je vybudování nového hřiště nebo osazení sochy, ale také o vlastní, originální tipy, které se třeba stanou inspirací i pro jiná města.

Občané mohou navrhovat projekty, jejichž cena se bude pohybovat od 50 tisíc do 300 tisíc Kč. Podrobnosti o participativním rozpočtu najdou zájemci na webu městského úřadu www.mesto-zatec.cz ("dlaždice" Participativní rozpočet v horní části úvodní stránky) nebo je poskytne vedoucí Kanceláře úřadu Simona Schellová prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. (red)

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru