Ilustrační foto
Louny

Ústecký kraj - Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje má za sebou netradiční výjezd. Záchranáři zasahovali u muže pod vlivem drog, který si sám amputoval uši a penis. Záchranná služba o tom informovala dnes ráno prostřednictvím sociální sítě Facebook.

"Existuje snad tisíc důvodů proč neužívat drogy. My do tohoto ranku přidáváme další. Naši záchranáři mají za sebou čerstvou zkušenost s netradičním poraněním pacienta pravděpodobně v důsledku amfetaminové toxické psychózy. Tuto zkušenost zde sdílíme jako varování před užíváním návykových látek, v našem kraji nejčastěji pervitinu," uvádí Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje na svých stránkách na Facebooku.

"Mohu potvrdit, že se jednalo o mladého muže z Ústeckého kraje, ale vzhledem k citlivosti této události nebudeme sdělovat bližší informace," uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Foto: Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru