Foto: čtenář
Louny

Havraň, Moravěves - Ve čtvrtek 4. července v dopoledních hodinách se na silnici číslo 251 mezi Havraní a Moravěvsí na Mostecku stala dopravní nehoda. Osobní auto skončilo na střeše mimo silnici.

Při nehodě došlo ke zranění, zasahují tu složky Integrovaného záchranného systému. Na místě se tvoří kolony. Dopravní komplikace potrvají podle dopravního servisu Policie ČR do jedné hodiny odpoledne. Foto z místa nehody nám zaslal jeden z našich čtenářů.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru