Ilustrační foto
Louny

Lounsko - V uplynulé době kriminalisté z lounského územního odboru pracovali na případu distributora, který měl ve svých dvaasedmdesáti letech prodávat bílou krystalickou látku známou jako pervitin. 

"Kriminalisté z linie TOXI započali před pár měsíci s intenzivním mapováním jeho činnosti, přičemž různými operativně pátracími prostředky nasbírali dostatek pádných informací o nákupech a opakované distribuci již zmíněné zakázané látky. Jakmile operativci získali příkaz k domovní prohlídce, vyrazili do předmětného bytu, kde nalezli nejen příslušenství k distribuci drog, ale i drogy samotné a několik mobilních telefonů," uvedl policejní mluvčí Jakub Mareš.   

Dotyčný byl omezen na osobní svobodě po udělení souhlasu se zadržením ze strany státního zástupce a na policejní služebně si vyslechl sdělení obvinění z trestného činu neoprávněné výroby a jiného nakládání s omamnými nebo psychotropními látkami. "Na rozhodnutí soudu nyní čeká ve vazební věznici. Pokud jej soud uzná vinným, hrozí mu trest odnětí svobody až na deset let, jelikož byl v posledních třech letech za takový čin odsouzen nebo potrestán," dodal na závěr mluvčí. 

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru