Petrohrad - Čtyři zranění lidé, taková je bilance sobotního odpoledního střetu dvou automobilů v Petrohradě na Podbořansku. Hasiči museli jednoho těžce zraněného zaklíněného muže z havarovaného vraku dokonce vyprostit. Muž byl následně letecky transportován  do plzeňské nemocnice. Potvrdil to mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

Snímek z vážné nehody u Petrohradu na Podbořansku. Foto: HZS Podbořany

Při nehodě utrpěli další tři lidé lehká a středně těžká poranění. Všichni tři pak byli převezeni do žatecké nemocnice na chirurgické oddělení sanitními vozy. Přesnu příčinu vážné nehody u Petrohradu stále vyšetřuje lounská dopravní policie. 

 

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru